שאלות & תשובות נפוצות

כל התכשיטים שלנו עמידים בשימוש עם מים למעט מי בריכה אשר אינם מומלצים כלל לתכשיטים מכל סוג בשל הכלור אשר יש בהם. ניתן להתקלח עם התכשיטים עליכם.

יש מלאי גדול של תכשיטים בסטודיו ורוב התכשיטים מוכנים לשילוח. תכשיטים בהתאמה אישית כמו טבעות לפי מידה אישית. תכשיטי אות ושמות. תכשיטים עם חריטה אישית. תכשיטים אלו נעשים לפי הזמנה. זמן ההכנה הוא סביב השבוע בדר"כ ועד 21 ימי עסקים. אנו עושים את המקסימום להכין לכם את התכשיט בצורה הכי איכותית ומהירה. אם ואתם צריכים את התכשיט לאירוע חגיגי מסוים למועד קרוב מוזמנים ליצור קשר עם הסטודיו במייל בטלפון או בואטסאפ על מנת שנוכל לסייע.

רצוי ומומלץ לאחסן את התכשיט בקופסא סגורה באזור ללא לחות. לא לאחסן את התכשיטים בחדר המקלחת. מומלץ להוריד את התכשיטים בעת שימוש בחומרי ניקוי למיניהם. ולהימנע ממגע של בשמים וקרמים בתכשיטים. להימנע מחומרי ניקוי ייעודים לתכשיטים בשל שהם מכילים חומצות וחומרים אלימים העלולים לפגוע במתכת לאורך זמן.

על מנת לנקות את התכשיט ולהבריק אותו ניתן לשים בקערת מים פושרים עם מעט סבון כלים לכמה דקות. לאחר מכן בעזרת מכחול רך או מברשת שינים רכה להבריש את התכשיט מכל כיוון. לשטוף היטב במים זורמים ולהניח לייבוש מלא על מגבת.

תכשיט כסף נוטה להתחמצן ועלול להשחיר עם הזמן. על מנת לנקות תכשיט כסף שהשחיר ניתן להיעזר במשחת שינים ביתית. כל מה שצריך לעשות זה להרטיב מעט את התכשיט לקחת מכחול רך או מברשת שינים רכה ולהבריש עם משחת ישנים את התכשיט עד שגוון הכסף והברק חוזר. לשטוף במים זורמים לנגב במגבת בעדינות ולהניח לייבוש מלא על מגבת.

הדרך המדויקת ביותר למדוד את האצבע היא לפי מדיד טבעות. לכן אתן מוזמנות לתאם הגעה לסטודיו על מנת שנוכל לקחת לכן מידה בצורה המקצועית ביותר. אם את לקוחה שלנו וביצעת כבר הזמנת טבעת באתר נוכל לעזור לך בלאתר את המידה הרשומה אצלנו. מוזמנת ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו.

אנחנו מייצרים תכשיטים בהתאמה אישית כל הזמן עם חריטות בכתב יד. סקיצות רישום אישיות או כל חלום שתבקשו לייצר בתכשיט אישי וייחודי שלכם. ניתן ליצור איתנו קשר בסוואטסאפ של הסטודיו או לשלוח למייל בקשה לעיצוב אישי עם הסקיצה והסבר על התכשיט אותו תרצו להכין ונוכל לעזור לכם ולתת הצעת מחיר בהתאם.

כל התכשיטים נשלחים ארוזים בהמון אהבה. אם ותרצו שנצרף לכם לחבילה כרטיס ברכה עם הקדשה אישית ניתן לציין זאת בהערות בעת ביצוע ההזמנה ונשמח להוסיף לכם זאת לאריזה.

יש אפשרות להזמין שובר מתנה על איזה סכום שתרצו באתר. השובר הוא שובר דיגיטלי אותו תקבלו למייל שציינתם בעת ההזמנה. כל שובר מתנה מגיע עם קוד קופון למימוש באתר או בסטודיו.